Serdeczne podziękowania!

Wszystko wskazuje na to, że przez następne lata będę miała zaszczyt pracować dla Radlina i radlinian jako burmistrz naszego miasta. Serdecznie dziękuję w pierwszej kolejności tym wszystkim, którzy w niedzielę wzięli udział w wyborach samorządowych. Bez względu na to kogo poparli swym głosem. Dzięki Wam demokracja na poziomie samorządowym ma się bardzo dobrze a społeczeństwo obywatelskie jest tu faktem.

Dziękuje tym mieszkańcom, którzy zaufali mojej osobie i mojemu komitetowi. To pokazuje, że radlinianie doceniają kierunek rozwoju miasta przyjęty przez nas a nasza wizja zmiany Radlina na lepsze odpowiada społecznym potrzebom. Dziękuje kandydatom z komitetu Radlin Naszym Domem za wspólną pracę, nie tylko w czasie kampanii wyborczej. Dziękuję również wszystkim naszym mieszkańcom startującym w wyborach.

Mojej kontrkandydatce dziękuję za wspólne zmagania wyborcze i gratuluję wyniku. Mam nadzieję na dobrą współpracę w dalszych latach.

Przed nami kolejne lata pracy na rzecz Radlina. Już dziś zapraszam wszystkich zaangażowanych w kampanię wyborczą do współuczestnictwa w życiu społecznym miasta. Wszyscy bowiem tworzymy to miasto i wszyscy stanowimy jego ważną część. Jesteśmy naprawdę jedną wielką drużyną! :
Dziękuję wszystkim mieszkańcom.
Ja i mój zespół już zabieramy się do pracy!