Zmieniamy Radlin! Na lepsze!

Szanowni Mieszkańcy Radlina!

Kiedy zaczynaliśmy pracę w samorządnym Radlinie, miasto nie miało kanalizacji, drogi były w fatalnym stanie, place zabaw pamiętały zamierzchłe czasy a budynki Domu Kultury i Domu Sportu były dosłownie ruinami.
Dziś mieszkamy w mieście w większości skanalizowanym, jeździmy po dobrej jakości jezdniach, pojawiło się mnóstwo miejsc do rekreacji i placów zabaw, mamy coraz więcej zielonych skwerów a miejskie instytucje wciąż zapraszają na ciekawe przedsięwzięcia. Mieszkamy dziś w zupełnie innym mieście. Ale wiem, że są jeszcze sprawy, które trzeba poprawić lub wprost zainicjować. Mamy nowe pomysły, którymi chcemy się z Państwem podzielić. Wiele z nich to odpowiedzi na zgłaszane potrzeby mieszkańców.

Ja i moja drużyna zaufanych i oddanych Radlinowi ludzi, mamy konkretny plan rozwoju Radlina na kolejne lata. Rozwoju który dokonuje się na naszych oczach od lat.
Dlatego wystartuję w nadchodzących wyborach samorządowych na kolejną kadencję Burmistrza Radlina. Wraz ze mną jest zespół ciekawych ludzi, pełnych pomysłów, oddanych pracy na rzecz innych ale i mających spore doświadczenie. Jako komitet „Radlin Naszym Domem” od lat realizujemy obietnicę zawartą w naszej nazwie – obietnicę stworzenia takiego miasta, które mogłoby być domem nas wszystkich. Bez podziałów na lepszych i gorszych, bez uprzedzeń i z otwartością dla drugiego człowieka.
Wierzę, że wspólnie dokonany jeszcze wiele dobrego dla ciągłej zmiany Radlina na lepsze. Żłobek w naszym mieście, nowy park miejski, poprawa bezpieczeństwa, remonty kolejnych ulic, trasy rowerowe, nowe oblicze centrum miasta…. Zaplanowanych przez nas działań jest wiele.
To nie są „obietnice wyborcze” a konkretne, realne i dobrze
zaplanowane działania. Dlatego zanim staną Państwo przed urną wyborczą, zachęcam aby powiedzieć „sprawdzam!”. Nasz zespół ludzi zrealizował dotychczasowe zadania, które zaplanowaliśmy i przedstawiliśmy mieszkańcom Radlina w 2014 roku. Mogą to Państwo w łatwy sposób sprawdzić i przekonać się jak wiele zostało zrobione: http://zmieniamyradlin.pl/co-zrobilismy/

W 2002 roku pierwszy raz obdarzyli mnie Państwo zaufaniem, wybierając w wyborach powszechnych na urząd burmistrza miasta. Od tego czasu wspieracie mnie ciągle poparciem, które z wyborów na wybory rośnie. To dla mnie ogromne szczęście ale i wielka odpowiedzialność. Wiele lat temu powiedziałam sobie, że doprowadzę do tego aby każda z radlińskich szkół miała nowoczesne boiska i stołówki z prawdziwego zdarzenia. Dokonaliśmy tego. Wierzę, że dzięki Państwa wsparciu razem dokonamy w Radlinie jeszcze wielu ważnych zmian i potrzebnych przedsięwzięć.

Razem zmieniajmy Radlin!

Mam zaszczyt przedstawić Państwu mój zespół ludzi, którzy będą kandydować na stanowiska radnych miejskich w naszym mieście:

Stefan Lukoszek – okręg nr 1 (Głożyńska, Bolesława Chrobrego, Józef Rymera od nr 200 do końca parzyste, Józefa Rymera od 205 A do końca nieparzyste, Polna, Wilhelma Wawrzyńczyka)Piotr Hetman okręg nr 2 (Józefa Rymera od nr 139 do nr 203 nieparzyste, Józefa Rymera od nr 144 do nr 198G parzyste, Juliusza Słowackiego, Karola Miarki, Ks. Kard. Bolesława Kominka od 145 do końca nieparzyste, Nowa, Władysława Reymonta)Czesław Zagórski okręg nr 3 (Głogowa, Jałowcowa, Jaśminowa, Jaworowa od 12 do końca nieparzyste, Ks. Kard. Bolesława Kominka parzyste wszystkie, Modrzewiowa, Sosnowa, Wrzosowa) Wiesław Polnik okręg nr 4 (Gabriela Narutowicza do nr 54 wszystkie, Ignacego Domeyki, Jana Matejki od nr 87 do końca nieparzyste, Jana Matejki od nr 126 do końca parzyste, Józefa Rymera od nr 98 do nr 142 parzyste, Józefa Rymera od nr 93 do nr 137 nieparzyste, Kasztanowa od nr 24 do końca wszystkie, Krótka, Rydułtowska od nr 98 do końca wszystkie, Spacerowa od nr 77 do końca nieparzyste, Spacerowa od nr 88 do końca parzyste, bez nr 104, Świerkowa, Jaworowa do nr 11 wszystkie)Renata Gryt okręg nr 5 (Aleksandra Puszkina, Gabriela Narutowicza od nr 56 do końca wszystkie, Gabrieli Zapolskiej, Józefa Hallera nr 30, 32, 34, Rydułtowska do nr 97 wszystkie, Sokolska, Wiosenna)Ewa Trzeciok – okręg nr 6 (Grabowa, Jana Matejki do nr 85 nieparzyste, Jana Matejki do nr 124 parzyste, Józefa Rymera od nr 30 do nr 96A parzyste, Józefa Rymera od nr 35 do nr 91 nieparzyste, Kasztanowa do nr 23 wszystkie, Spacerowa do nr 75 nieparzyste, Spacerowa do nr 86 parzyste, nr 104, Wierzbowa, Zofii Nałkowskiej)Anna Muszer – okręg nr 7 (Józefa Rymera do nr 28 parzyste, Konstantego Damrota, Piotra Ściegiennego, Wojciecha Korfantego do nr 12 wszystkie)


Ewa Szulik – okręg nr 8 (Józefa Rymera do nr 33 nieparzyste,  Kornela Makuszyńskiego, Kostki Napierskiego, Malinowa, Wojciecha Korfantego od nr 14 do nr 38 parzyste)Adam Cyran – okręg nr 9 (Cmentarna, Henryka Sienkiewicza nieparzyste wszystkie, Henryka Sienkiewicza od 32 do końca parzyste, Mjr Piotra Iwanowicza Rogozina do nr 50 parzyste,  Mjr Piotra Iwanowicza Rogozina do nr 59 nieparzyste, Młyńska, Odległa do nr 74 wszystkie, Pawła Stalmacha, Wypandów)Agata Strójwąs – okręg nr 10 (Henryka Sienkiewicza do nr 30 parzyste, Józefa Hallera bez nr 30, 32, 34,Józefa Lompy, Mjr Piotra Iwanowicza Rogozina od nr 52 do końca parzyste, Mjr Piotra Iwanowicza Rogozina do nr  61 do końca nieparzyste)Joanna Fejkiel (z domu Woda) – okręg nr 11 (Kwiatowa , Mariacka do nr 28 parzyste, Mariacka do nr 93 nieparzyste, Wolności – czyli dawniej Findera, Przyjaźni od nr 18 do końca wszystkie)Bronisław Capłap – okręg nr 12 (Bronisława Czecha, Irysowa, Józefa Wieczorka nieparzyste wszystkie, Józefa Wieczorka do nr 10 parzyste, Mariacka od nr 30 do nr 38 parzyste, Przyjaźni od nr 1 do nr 17 wszystkie, Władysława Orkana, Wojciecha Korfantego od nr 15 do nr 83 nieparzyste, Wojciecha Korfantego od nr 40 do nr 62 parzyste)Barbara Surma – okręg nr 13 (Hubalczyków, Józefa Wieczorka od nr 12 do końca parzyste, Mariacka od nr 40 do końca parzyste, Mariacka od nr 97 do końca nieparzyste, Odległa od nr 75 do końca wszystkie)


Szymon Gołdyn– okręg nr 14 (Andrzeja Mielęckiego, Kornela Ujejskiego, Ludwika Solskiego, Pocztowa, ul. Wojciecha Korfantego od nr 85 do 12 nieparzyste)Gabriela Chromik – okręg nr 15 (Dworcowa, Hutnicza, Jana Wantuły, Rybnicka, Skautów, Stanisława Mikołajczyka, Wiosny Ludów, Wojciecha Korfantego od nr 125 do końca nieparzyste i nr 80)

KWW „Radlin Naszym Domem”
Zmieniamy Radlin! Na lepsze!