AMA FILM ACADEMY to szczególna szkoła filmowa otwierająca wiele możliwości w wielu dziedzinach przemysłu filmowego. Powołali ją do życia doświadczeni filmowcy. Zdobywanie wiedzy i umiejętności filmowych odbywa się w innowacyjnych warunkach. Szkołę filmową Warszawa otworzył Piotr Lenar. Wykładał na wielu uczelniach filmowych w Polsce i za granicą. W szkole wykładają uznani i aktywni w zawodzie twórcy filmu. Wśród wykładowców AMAFILM ACADEMY znajdują się reżyserzy, aktorzy, operatorzy i scenarzyści, również scenografowie, specjaliści od dźwięku, technicy filmowi, asystenci filmowi, technolodzy i technicy oraz specjaliści od teorii sztuki filmowej.

W szkole filmowej Warszawa można zgłębić wiedzę i kompetencje na temat reżyserii, produkcji filmu, gry aktorskiej, realizacji dźwięku i obrazu, sztuki operatorskiej, dziennikarstwa multimedialnego i postprodukcji. Szkoła filmowa od zarania swojej działalności wierna jest pierwotnemu założeniu – szerokiego otwarcia na https://amafilmacademy.pl/ szkoła filmowa potrzeby swoich uczniów. W szkole filmowej Warszawa można uczyć się na określonym kierunku, np. reżyseria, ale można również pobierać naukę na kilkudniowych zajęciach, jak warsztaty. Każda forma nauki przybliża uczniom meandry sztuki filmowej. Teoria i praktyka wyniesione ze szkoły filmowej Warszawa to wartościowy zasób wiedzy i umiejętności pomocny w zrobieniu pierwszych kroków w branży filmowej.

Komentarze: 1


  • noavatar.png
    Weiss | 2021-09-09

    Dalej przywołał Hanię o gałąź, został poczęstowany spośród idyllą również po ożenku wywiózł ją do Warszawy, dokąd zachorował karczmę w Zworze Całościowym Armia Polskiego.