Nowoczesny szpital prywatny Poznań, który od początku swojej działalności operacja endoskopowa zatok cieszy się w rzeczy samej nadzwyczaj dobrą opinią wśród pacjentów. Kieruje swoją ofertę do wszystkich szukających speców z górnej półki.

Szpital Medpolonia proponuje szereg usług. W ogromnej ofercie posiada rozbudowane pakiety diagnostyczne Poznań, które pozwolą na rozpoznanie kłopotu oraz trafne postawienie diagnozy. Grono specjalistów, z pomocy których mogą korzystać pacjenci obejmuje takich lekarzy, jak chirurg Poznań, laryngolog Poznań czy ortopeda Poznań. Placówka proponuje również pomoc takich zawodowców, jak lekarz rodzinny Poznań oraz pediatra niedziela Poznań. Także medycyna pracy Poznań znajduje się w szerokiej ofercie placówki.

Szpital realizuje szereg badań diagnostycznych, wśród których dostępne są także te finansowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Gastroskopia Poznań i kolonoskopia Poznań to wyłącznie część badań, jakie w szpitalu można zrealizować. Na uwagę zasługuje endoskopia NFZ Poznań, jaka w placówce wykonywana jest często. Operacja endoskopowa zatok jest jednym z zabiegów, jakie w swojej ofercie ma szpital.

Przychodnia specjalizuje się nie tylko w diagnostyce oraz leczeniu, ale też terapii rehabilitacyjnej. Rehabilitacja dziecięca prowadzona jest w placówce przez wykwalifikowanych, doświadczonych rehabilitantów. W placówce używana jest fala uderzeniowa Poznań.

Placówka dysponuje najnowocześniejszym sprzętem, który pozwala na pracę na najwyższym poziomie: wydajną diagnostykę oraz efektywne leczenie. Personel troszczy się o to, by pacjenci czuli się rzeczywiście komfortowo.