AMA FILM ACADEMY – szkoła filmowa w Warszawie to miejsce szczególne. Szkoła została założona przez osoby związane z branżą filmową. Uczestnicy zdobywają wiedzę i umiejętności praktyczne w komfortowych warunkach wspartych najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi w dziedzinie filmu. Założycielem szkoły filmowej Warszawa był Piotr Lenart – znany i powszechnie szanowany, człowiek, który https://amafilmacademy.pl/ na temat filmu posiada dużą wiedzę. Wiele razy pracował i prowadził wykłady i warsztaty w kraju i poza jego granicami.

W szkole filmowej wykładają aktywni twórcy głównie reżyserzy, scenarzyści, operatorzy, scenografowie, technicy, asystenci filmowi i dźwiękowcy, teoretycy filmowi, znani aktorzy.

Każdy uczeń szkoły filmowej Warszawa ma szansę poszerzenia swojej wiedzy w zakresie reżyserii, gry aktorskiej, produkcji i postprodukcji filmu, sztuki operatorskiej, dźwięku i obrazu. Szkoła filmowa od początku działalności otwarta jest na potrzeby słuchaczy, którzy pragną zgłębić tajniki sztuki filmu. Szkoła filmowa Warszawa to możliwość studiowania na wybranym kierunku, ale i zdobywania wiedzy w ramach warsztatów i master class.

Zapraszamy do szkoły filmu wszystkich zainteresowanych. Wiedza i umiejętności praktyczne na pewno otworzą przed Wami wiele możliwości.